Size bir telefon kadar yakınız
0 539 504 81 61

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Temayla gelen Gutenberg blokları ile aşağıdaki gibi soru cevap kombinasyonları yapabilirsiniz.
Neden biz?

Biz her projemizde müşterilerimiz yerine kendimizi koyuyoruz işimizi düzgün ve vaktinde teslim ediyoruz işimizi teslim ettikten sonra müşterilerimize 7/24 müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz sektörümüzle ilgili yenilikleri takip ediyoruz kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Sistre cila uygulaması ne kadar sürer?

Bu sorunun doğru cevabını verebilmemiz için projenizle ilgili detaylı bilgilere sahip olmamız gerekiyor zeminde kullanılan ahşabın türü ve m2 bilgisi genelde belirleyici oluyor. Sistre cila projenizle ilgili detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sistre yapılırken çok toz çıkıyor mu?

Sistre uygulaması yapılırken son teknoloji olan toz torbalı vakumlu ekipmanları kullanıyoruz uygulama bittikten sonra genel temizlik yapıp uygulamada ortaya çıkan ahşap tozlarını minimum seviyede tutuyoruz ancak hiç toz olmadan bu işlemin yapılması mümkün değildir aksini iddia eden kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz.

Zemindeki tüm lekeler çıkar mı?

Bu her zaman zor bir sorudur. Bir lekenin zımparalanıp zımparalanmayacağını bakarak söylemek neredeyse imkansızdır. İdrardaki koyu lekeler ve bazı kimyasallar en kötüsüdür, çünkü büyük ölçüde çürüyen idrar ve kimyasalların içinde bulunan bileşenler ahşabın rengini bozar. Ancak, daha sert önlemlere başvurmadan önce bir lekeyi zımparalamaya çalışmak her zaman en iyisidir.

Sistre cila fiyatı

Uygulamanın maliyetinde belirleyici olan alanın m2’si zemindeki ahşabın türü ve kullanılmasını istediğiniz ciladır. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçin.

Parkelerin arasındaki boşlukları dolduruyor musunuz?

Dolgu macun işlemi sistre ve cilalama uygulamasının olmazsa olmazlarındandır. Burada dikkat etmemiz gereken boşluğun veya çatlağın büyüklüğüdür. Bu konu ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa Whatsapp veya Mail yolu ile görsel paylaşımı yaparsanız daha net yardımcı oluruz.

Parke değişimi yapıyormusunuz?

Bazı durumlarda zeminde bulunan ahşabın onarımı mümkün olmuyor müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılaya bilmek için lokal olarak değişim yapıyoruz.

Süpürgeliklerimi değiştirmeli miyim?

Zamanla yıpranan süpürgelikler kullanılamaz hale gelebiliyor ancak kesin kararı vermeden önce işin uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz. Süpürgeliklerinizi yenilemekte karar verdiyseniz anasayfamızda bulunan süpürgelik değişim sayfasından modellerimizi inceleyebilir maliyetleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.